google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  NESTRO PPHU Sp. z o.o.
  NESTRO PPHU Sp. z o.o.

  NESTRO PPHU Sp. z o.o.


  Producent urządzeń do odpylania i oddzielania substancji lekkich oraz gazów i powietrza.

  NESTRO Sp. z o.o. Odpylanie

  Jesteśmy producentem urządzeń z 40-letnim doświadczeniem i oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług z zakresu odpylania, transportowania i oddzielania wiór, pyłów i innych materiałów lekkich,  jak i powietrza i gazów w obszarach związanych z obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzywa sztucznego, śmieci i paliw stałych. Nasze produkty działają w każdym zakątku świata.

  Produkty i usługi firmy NESTRO® dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Bardziej wydajne wykorzystanie surowców np. przy obróbce drewna (brykietowanie, peletowanie) oraz oszczędność energii zwiększa rentowność przedsiębiorstw naszych partnerów.

  Dalekosiężny sukces opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi NESTRO® już teraz wyprzedzają swój czas.

  Od wielu lat firma NESTRO® zajmuje się  ta  problematyka a rozwiązania, które w tym zakresie proponuje są zawsze nowoczesne i pozwalają zaoszczędzić energie, jak również zawsze pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

  Urządzenia filtracyjne od lat wykazywały znaczne zapotrzebowanie na energie elektryczna.

  W latach 80-tych firma NESTRO® podjęła się zaprojektowania i wyprodukowania pierwszych urządzeń filtracyjnych z zastosowaniem  wentylatorów  podciśnieniowych  zamiast tradycyjnych  wentylatorów  nadciśnieniowych. Urządzenia te w ciągu następnych  lat dynamicznie  zdobywały  rynek w branży  stolarsko-meblarskiej. Z upływem lat  zmieniała  się  również konstrukcja, która dziś  jest  jedna z najprostszych, najlżejszych  i najtrwalszych z pośród  wszystkich urządzeń filtracyjnych  dostępnych na rynku.

  Technika podciśnieniowa firmy NESTRO® z wszystkimi swoimi korzyściami w porównaniu ze zwykłymi urządzeniami na nadciśnienie zdobywa w branży drzewnej i meblowej  coraz większe uznanie.

  Obok najnowocześniejszej techniki filtracyjnej przyczyniają się obok tego również ciągle dalej rozwijana technika magazynowania w silosach NESTRO® oraz systemy wygarniania  i spalania materiału  poprodukcyjnego w kotłach NESTRO®.

  Systemy te  wypróbowane od lat w najcięższych warunkach pracy wyróżniają się ekstremalnie wysoka niezawodnością i dyspozycyjnością, a ponadto nie wymagają częstej konserwacji.

  Dzięki tej przewadze technologicznej NESTRO® wyrosło w ostatnim czasie także dzięki intensywniejszej współpracy ze znanymi producentami maszyn do obróbki drewna do rangi partnera projektów na całym świecie.

  I tak na przykład dostarczono w ostatnich latach  kompletne urządzenia do Ameryki Południowej, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, które zostały na miejscu zmontowane i uruchomione przez własny serwis firmy NESTRO.

  W przypadku wszystkich projektów zarówno w kraju jak i zagranica klienci NESTRO czerpią korzyści z planowania kompletnych rozwiązań, od przyjęcia postawionego problemu i planowania urządzenia do rozruchu i przeszkolenia personelu.

  Indywidualne i zależne od specyfiki danego zakładu wymagania wobec poszczególnych urządzeń do odpylania i oczyszczania są dla firmy NESTRO za każdym razem nowym wyzwaniem. Na te warunki skierowana jest technologia NESTRO ze swoja duża elastycznością i przystosowaniem do różnych warunków pracy.

  Grupa NESTRO jest już obecna na całym świecie z biurami sprzedaży i firmami partnerskimi.

  W firmie NESTRO klient otrzymuje wszystko „z pierwszej ręki“:

  Obok planowania i projektowania optymalnych rozwiązań dla klienta jak i własnej produkcji elementów urządzeń urządzenia instalowane i uruchamiane są przez własny wysoko wykwalifikowany personel

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.